Iné výcviky

Príprava na výstavy

Príprava na výstavy Group

Skupinové prípravné kurzy na výstavu sú v podstate imitáciou výstavného kruhu, pričom inštruktor plní do značnej miery funkcie rozhodcu na výstave a pripravuje celý kolektív kurzu tak, aby naostro nenastala žiadna nečakaná situácia.

Takýto kurz by mal absolvovať každý pes, ktorý sa v budúcnosti chystá do výstavného kruhu a to najmä preto, aby pre Vášho psa nebola výstava stresom, utrpením a aby ho práve naopak v budúcnosti tešilo predvedenie.

Výcvik trvá 5 týždňov (5 krát 1 výcviková hodina do týždňa). Kurz sa otvára iba v prípade minimálne troch záujemcov.

Inštruktor zároveň môže po dohode Vášho psa na výstave profesionálne predviesť.

Príprava na výstavy Individual

Skúsený handler a inštruktor pripraví Vášho psa do výstavného kruhu tak, aby Vám za predvedenie nemohol rozhodca nič vytknúť. Dlhoročné skúsenosti našich inštruktorov s výstavami sú zárukou vychytania aj najmenších detailov a dotiahnutia pohybu aj postoja do dokonalosti.

Inštruktor zároveň môže po dohode Vášho psa na výstave profesionálne predviesť.

 

« Späť na ponuku

Ostatné výcviky

Odstraňovanie nežiadúceho správania

Terapia na odstraňovanie neželaného správania je presne stanovená podľa postupov DogCoaching-System a naša škola je majiteľom certifikátu ProblemDog-Coach.

Postupujeme po malých krokoch a na začiatku je vždy diagnostika problému a navrhnutie tzv. rýchlych riešení a reakcí majitela na neželané správanie. Následne potom náš inštruktor nastavuje dlhodobú terapiu na úplné odstránenie problémového správania.

Proces formovania psychiky u psa môže trvať od 2 týždňov až do pol roka, preto treba mať so svojim psom trpezlivosť a neponáhlať sa. Častokrát je riešenie náročné na čas aj energiu a je taktiež potrebné nájsť správnu cestu ako problém vyriešiť. Riešenie však zaručujeme a každý problém je odstrániteľný!

VIP výcvik

Pre najnáročnejších klientov ponúkame možnosť vyskladania vlastného programu pre svojho psa. Súčasťou môžu byť akékoľvek výcviky z našej ponuky, adaptácia na rôzne prostredia, animačný program pre psa, venčenie, návštevy veterinárov, či dokonca transport a ubytovanie psa. Na základe Vašich požiadaviek, ktoré si prejdete s inštruktorom priamo u Vás doma počas úvodnej konzultácie, Vám pripravíme cenovú ponuku.

Príprava na chovné skúšky

Pripraviť psa na chovné skúšky nemusí byť jednoduché, preto je táto príprava vždy šitá na mieru každého psa individuálne a na základe Vašej požiadavky Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Iné individuálne výcviky

Ak potrebujete od Vášho psa akékoľvek výkony, naši inštruktori sú pripravené Vám s nimi pomôcť. Jediné, čo odmietame trénovať je povzbudzovanie agresívnych prejavov u psa.

« Späť na ponuku