Iné výcviky

Ostatné výcviky

Odstraňovanie nežiadúceho správania

Terapia na odstraňovanie neželaného správania je presne stanovená podľa postupov DogCoaching-System a naša škola je majiteľom certifikátu ProblemDog-Coach.

Postupujeme po malých krokoch a na začiatku je vždy diagnostika problému a navrhnutie tzv. rýchlych riešení a reakcií majiteľa na neželané správanie. Následne potom náš inštruktor nastavuje dlhodobú terapiu na úplné odstránenie problémového správania.

Proces formovania psychiky u psa môže trvať od 2 týždňov až do pol roka, preto treba mať so svojim psom trpezlivosť a neponáhlať sa. Častokrát je riešenie náročné na čas aj energiu a je taktiež potrebné nájsť správnu cestu ako problém vyriešiť. Riešenie však zaručujeme a každý problém je odstrániteľný!

Výcviky priamo s Jurajom Ferkom

V prípade záujmu je možné vyžiadať si priamo konzultáciu s Jurajom Ferkom, majiteľom a hlavným inštruktorom výcvikovej školy Doggie, ktorý taktiež vystupuje ako inštruktor zvierat v relácii Miláčikovo, Priteľ pes a iné.

VIP výcvik

Pre najnáročnejších klientov ponúkame možnosť vyskladania vlastného programu pre svojho psa. Súčasťou môžu byť akékoľvek výcviky z našej ponuky, adaptácia na rôzne prostredia, animačný program pre psa, venčenie, návštevy veterinárov, či dokonca transport a ubytovanie psa. Na základe Vašich požiadaviek, ktoré si prejdete s inštruktorom priamo u Vás doma počas úvodnej konzultácie, Vám pripravíme cenovú ponuku.
V prípade prijatia cenovej ponuky Vám suma za úvodnú konzultáciu bude odpočítaná z konečnej faktúry za VIP výcvik.

Príprava na chovné skúšky

Pripraviť psa na chovné skúšky nemusí byť jednoduché, preto je táto príprava vždy šitá na mieru každého psa individuálne a na základe Vašej požiadavky Vám vypracujeme cenovú ponuku.

Iné individuálne výcviky

Ak potrebujete od Vášho psa akékoľvek výkony, naši inštruktori sú pripravení Vám s nimi pomôcť. Jediné, čo odmietame trénovať je povzbudzovanie agresívnych prejavov u psa.

« Späť na ponuku

Príprava na výstavy

Príprava na výstavy Group

Skupinové prípravné kurzy na výstavu sú v podstate imitáciou výstavného kruhu, pričom inštruktor plní do značnej miery funkcie rozhodcu na výstave a pripravuje celý kolektív kurzu tak, aby naostro nenastala žiadna nečakaná situácia.

Takýto kurz by mal absolvovať každý pes, ktorý sa v budúcnosti chystá do výstavného kruhu a to najmä preto, aby pre Vášho psa nebola výstava stresom, utrpením a aby ho práve naopak v budúcnosti tešilo predvedenie.

Výcvik trvá 5 týždňov (5 krát 1 výcviková hodina do týždňa). Kurz sa otvára iba v prípade minimálne troch záujemcov.

Inštruktor zároveň môže po dohode Vášho psa na výstave profesionálne predviesť.

Príprava na výstavy Individual

Skúsený handler a inštruktor pripraví Vášho psa do výstavného kruhu tak, aby Vám za predvedenie nemohol rozhodca nič vytknúť. Dlhoročné skúsenosti našich inštruktorov s výstavami sú zárukou vychytania aj najmenších detailov a dotiahnutia pohybu aj postoja do dokonalosti.

Inštruktor zároveň môže po dohode Vášho psa na výstave profesionálne predviesť.

 
 

« Späť na ponuku