O Doggie Academy

Školenia inštruktorov, výcvikárov a prednášky, workshopy, semináre pre verejnosť.

Z každého školenia dostanú všetci účastníci certifikát o účasti.

Prax so psom na cvičisku je dôležitá, no mnoho klientov našej školy požaduje aj teoretické vedomosti o svojom psovi. Preto vznikla akadémia DOGGIE, kde v pravidelných prednáškach prejdeme čo najviac témami o výcviku, starostlivosti, kŕmení, zdraví a opatere psa.

O témy prednášok sa s Vami podelí zakladateľ Výcvikovej školy DOGGIE, DogCoach Juraj Ferko, hlavná inštruktorka a lektorka DOGGIE, Dana Hrašková, ale aj mnoho externých odborníkov, z ktorých spomenieme Františka Šustu – odborníka na etológiu zvierat, Janku Macháčovú – odborníčku na Canisterapiu, ale taktiež veterinárov, groomerov, či dogdancerov, alebo odborníkov z iných odvetví.

Samostatnú kategóriu tvorí súbor školení pre inštruktorov výcviku psov, v ktorej okrem spomínaných prednášok prejdeme metodikou výcviku psov, organizáciou kurzov, komunikáciou so zákazníkmi a taktiež Bussines modelom a marketingom Výcvikovej školy pre psov.

Máte záujem o školenie, alebo prednášku pre Vašu organizáciu alebo vo Vašom okolí? Radi za Vami prídeme a pripravíme podujatie na mieru. Pre viac informácií nás kontaktujte mailom, alebo telefonicky.