Venčenie psov

Školenia inštruktorov, výcvikárov. Prednášky, workshopy, semináre pre verejnosť.

Z každého školenia dostanú všetci účastníci certifikát o účasti.

Prax so psom na cvičisku je dôležitá, no mnoho klientov našej školy požaduje aj teoretické vedomosti o svojom psovi. Preto vznikla akadémia DOGGIE, kde v pravidelných prednáškach prejdeme čo najviac témami o výcviku, starostlivosti, kŕmení, zdraví a opatere psa.

O témy prednášok sa s Vami podelí zakladateľ Výcvikovej školy DOGGIE, DogCoach Juraj Ferko, hlavná inštruktorka a lektorka DOGGIE, Dana Hrašková, ale aj mnoho externých odborníkov, z ktorých spomenieme Františka Šustu – odborníka na etológiu zvierat, Dominiku Cagaňovú – špičkovú handlerku na výstavách psov, či Janku Macháčovú – odborníčku na Canisterapiu, ale taktiež veterinárov, groomerov, či dogdancerov, alebo odborníkov z iných odvetví.

Samostatnú kategóriu tvorí súbor školení pre inštruktorov výcviku psov, v ktorej okrem spomínaných prednášok prejdeme metodikou výcviku psov, organizáciou kurzov, komunikáciou so zákazníkmi a taktiež Bussines modelom a marketingom Výcvikovej školy pre psov.

Máte záujem o školenie, alebo prednášku pre Vašu organizáciu alebo vo Vašom okolí? Radi za Vami prídeme a pripravíme podujatie na mieru. Pre viac informácií nás kontaktujte mailom, alebo telefonicky.

Cenník

Dĺžka venčeniaPravidelnosťCenaPoznámka
20 minútJednorázovo30€Kontrakt do 1 mesiaca
20 minút1-3 krát za ťýždeň PO – PI23€Minimálne mesačný kontrakt
20 minút4-5 krát za ťýždeň PO – PI21€Minimálne mesačný kontrakt
20 minút4-5 krát za ťýždeň PO – PI19€Minimálne polročný kontrakt
20 minútCez víkendy35€Minimálne mesačný kontrakt
40 minútJednorázovo40€Kontrakt do 1 mesiaca
40 minút1-3 krát za ťýždeň PO – PI39€Minimálne mesačný kontrakt
40 minút4-5 krát za ťýždeň PO – PI37€Minimálne mesačný kontrakt
40 minút4-5 krát za ťýždeň PO – PI35€Minimálne polročný kontrakt
40 minútCez víkendy40€Minimálne mesačný kontrakt
Cestovné náhradyv rámci Bratislavy a blízkeho okolia0€/km
Cestovné náhradyostatné lokality0,30€/km

Okrem venčenia Vám zabezpečíme aj ďalšie služby. Vždy ochotne a profesionálne.

Návšteva veterinára

Zabezpečíme prevoz, vyšetrenie, očkovanie. Návštevu dohodneme na presný termín, aby Váš pes nebol v strese z čakania v čakárni. S výnimkou operačných zákrokov budeme Vášho psíka sprevádzať počas celej návštevy na veterinárnej klinike. Našou partnerskou veterinárnou klinikou je Bullypet.

Salón pre psov

Kompletnú starostlivosť o srsť, kúpanie, česanie, či dokonca profesionálny strih na výstavu Vám zabezpečíme v psom salóne Vanda.

DOGGIE Taxi

Nech potrebujete Vášho psíka odviezť kamkoľvek, sme Vám vždy k dispozícii.

Výcvik psov

Výcvik psov zabezpečuje Výcviková škola DOGGIE.

Dovoz krmiva až domov

Prostredníctvom nášho partnera CanisAlpha Vám zabezpečíme pravidelný dovoz krmiva Canis Alpha, ale aj značiek Acana, Orijen, Europremium, Fides za ceny ako na internete.

Iné služby šité na mieru

Pokiaľ to bude v našich silách, zabezpečíme Vám aj iné služby, ktoré potrebujete.

Referencie

Najlepšou referenciou sú spokojný štvornohý kamaráti. Vzhľadom na diskrétnosť, ktorá je u nás samozrejmosťou, nebudeme bližšie špecifikovať našich klientov. Spokojní sú však s našimi službami v diplomatických kruhoch, na veľvyslanectvách, či v rodinách v rámci celej Bratislavy.

Naši kamaráti

Gia
Nemecká doga, náš miláčik… Gia je tvrdohlavá ako sa patrí, na vodítku vie potiahnuť, no napriek tomu zažívame pravidelne krásne prechádzky.

Mia
Weimarka Mia je TANK… Toľko energie v jednom psovi by ste hľadali iba veľmi ťažko.

Chanty
Nemecká ovčiačka, o ktorú sa staráme už vyše 5 rokov počas častej neprítomnosti majiteľov.

Killer
Napriek veľkému menu je to maličká sučka, ktorej domovská krajina sú Spojené Štáty. Má našu každodennú starostlivosť už dlhé mesiace.

Bosco
Bosco je krásny zlatý retriever z USA, ktorý potrebuje naše služby dva krát denne. Každý týžden ho berieme aj na vybehanie do Psieho Parku v Petržalke.

A mnoho ďalších…