Zážitkový tábor DOGGIE

Katalógové číslo: - Kategórií:

276,00 

Popis

Srdečne Vás aj Vašich psíkov pozývame na 14. ročník Zážitkového tábora DOGGIE s Jurajom Ferkom v Hoteli Hrabovo** v lyžiarskom stredisku Malinô Brdo.
Takáto forma dovolenky so psíkmi je aktívnym relaxom pre Vás, Vašu rodinu a aj Vášho psíka. Počas 4 dní tábora máme pre Vás nachystaný pestrý program, v ktorom si prídu na svoje dospelí, deti a najmä psíci.
Ubytovacie zariadenie je situované pri vodnej nádrži a množstve trávnatých plôch, ktoré budeme mať k dispozícii na všetky naše aktivity. Len 100m od hotela je vodná plocha, kde sa môžu kúpať ako psi tak aj ľudia.

Poplatok zahŕňa účasť na všetkých výcvikoch a prednáškach, využitie coursingu, zapožičanie potrebných pomôcok, materiál použitý pri stopovaní, 1x zipline pre psovoda a uvítací balíček pre psa aj psovoda + 1x tričko.
Poplatok nezahŕňa ubytovanie, stravu, dopravu, lístky na lanovku a poplatky za aktivity, ktoré nie sú uvedené v programe.

Ubytovanie v hoteli Hrabovo** zabezpečuje organizátor tábora. V prípade záujmu je potrebné nás kontaktovať na mail doggie@doggie.sk.
Cenník hotelových služieb a predbežný program pre účastníkov tábora nájdete tu.

Všetky aktivity budú dobrovoľné. Program sa môže meniť podľa záujmu účastníkov a podľa počasia.

Predĺženie uzávierky prihlášok:
pre 1.turnus do 20.6.2024
pre 2.turnus je 21.7.2024
Po tomto termíne Vám nevieme zaručiť ubytovacie miesto v hoteli Hrabovo**.
Počet miest je limitovaný.

Druhý pes v rodine platí poplatok 110 Eur / pes / turnus.
Tretí a každý ďalší pes v rodine platí poplatok 65 Eur / pes / turnus.
Sprevádzajúca osoba bez psa poplatok neplatí.